Tasarımca Design Office Skip to content →

'Nolte Küchen' Almanya Fabrika Gezisi

Nolte Home Studio İzmir’in özel davetiyle, Almanya’daki Melle Fabrika ve Bahnhof Löhne Showroom Alanı gezisine katıldık. İstanbul, İzmir ve diğer şehirlerden gelen katılımcılarla Nolte Küchen’ın yeniliklerini görme imkanımız oldu. Gerek üretim anlayışı olarak gerekse ürünlerindeki yenilikler ve detaylara gösterilen önem, Nolte Küchen’ı çözüm ortağı olarak tercih etmemizin ne kadar doğru olduğunu gördük.
Nolte Küchen, bu yılki mottosunu ‘See, touch, feel’ olarak belirlemiştir.Ürün gruplarındaki detaylar, kullanılan dokular ve farklı mutfak organizasyonları ile bu mottonun doğruluğunu görmüş olduk. Deri ve ayna dolap kapakları, dokulu laminat tezgahlar ve geniş renk kartelasıyla yaptığımız tasarımlarda farlılık sağlayacağını düşünüyoruz.
Biraz da Nolte Küchen’ın geçmişinden bahsedersek; 1923 yılından bugüne dünyada 60 ülkede bir milyondan fazla müşterinin tercih ettiği Avrupa’nın en önde gelen mutfak kuruluşlarından biridir. Türkiye’nin en büyük ithal mutfak markası olan Nolte Küchen’ın biz mimarlara verdiği hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetiyle çözüm ortağımız olmaya devam edeceğini düşünmekteyiz. Bu gezi için; Nolte Türkiye genel müdürü Sebahattin Gürel ve Nolte Home Studio İzmir ekibinden Simge Bilir Kurt ve Çağrı Kurt’a Tasarımca Design Office olarak teşekkür ediyoruz.

Published in Blog